Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Ticaret ve Sanayi Odaları bulundukları bölgenin ekonomik ve sosyal kalkınmalarında aktif rol üstlenmektedirler. Kuruluşu 1860’lı yıllara dayanan ve 1923’te Cumhuriyetin ilanı ile yeniden yapılanan 150 yılı aşkın geçmişe sahip olan Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası, dünden bugüne ilimizin ve üyelerimizin yanı sıra bulunduğu bölgenin ekonomik gelişimine katkı sağlamayı amaç edinmiştir.
Değerli üyelerimizin güven ve teveccühleriyle 2018-2022 Organ Seçimlerinde Odamızın yönetimi Yönetim Kurulumuzdaki arkadaşlarımızla birlikte bizlere verildi. Üyelerimizin bu güveni ve desteğiyle görevde bulunduğumuz süre boyunca öncelikli amacımız, üyelerimizin kendilerini ve mesleki faaliyetlerini geliştirmeleri için kaliteli hizmet sunan nitelikli, modern ve öncü kuruluşlardan biri olmayı devam ettirmek olacaktır. Bu amaç doğrultusunda, Yönetim Kurulumuz, Meclisimiz, Meslek Komitelerimiz ve profesyonel kadromuz ile birlik ve bütünlük içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Yönetim Kurulumuzun üye tabanıyla olan iletişim ve etkileşiminde, özellikle meslek komitelerimiz önemli bir rol ve görev üstlenecek. Komitelerimiz, üyelerimiz ile Yönetim mekanizması arasında bir köprü işlevi görecek. Aktif ve verimli çalışmaları sayesinde, sektörlerimizin ve üyelerimizin mevcut durumunu, sorunlarını ve taleplerini düzenli olarak alacak; çözümü için gerekli mercilere intikal ettirip kurumsal düzeyde takibini sağlayacağız.

Değerli Üyelerimiz, sizlere daha hızlı, daha kaliteli hizmet verebilmek ve üye memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak odamızın hizmet anlayışıdır. Şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da yapacağımız çalışmalarla Bayburt ticaretini ve ekonomisini ileri götürmek en büyük hedefimizdir.

Bu vesile ile Oda yönetim kurulu başkanlığına seçilmem sebebiyle başarı dileklerini ve hayırlı olsun temennilerini ileten bütün hemşehrilerime, bizlere desteklerini esirgemeyen Oda üyelerimize teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

Süleyman Seyhan
Yönetim Kurulu Başkanı

Başkan
64x64

Baskanın Mesajı

Devamı...
64x64

Başkanın Özgeçmişi

Devamı...

Başkanımız

baskan
Süleyman SEYHAN
Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • Deneme Kategori Başlığı 6
  • Deneme Kategori Başlığı 5
  • Deneme Kategori Başlığı 4
  • Deneme Kategori Başlığı 3

Videolar